Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

♥ Štěňata-Puppies ♥

VRH ''I'' CAER DALLBEN / LITTER ''I'' CAER DALLBEN

*30.08.2017

3 KLUCI (BOYS) /4 HOLKY (GIRLS)

 


Dam: Kraksangens MY FAIR LADY (SWE)                         Sire: FLYNN RIDER Caer Dallben (CZE)

(SUCH Rysheron's Frankie D At Sapwoods x Kråksångens Husni) (NO.UCH Vetterli's Promis x CZ.CH Cordelia Caen Morhen)

Radostná novina! Naše švédská princezna koncem srpna porodila nádherných zdravých sedm štěňátek!

Joyful news! Our Swedish princess gave birth to seven lovely and healthy puppies!


Kluci / boys:

                          Imperial Flynn                                   Incredible Rider                                 Iconic Ivarr

 

Holky / girls

                             Indiana                                            Ireland                                            Isis

Isobell


Matka štěňátek je, jak jsem již psala, naše fena Baboo, import Švédsko. Její matka vede kvalitní švédské linie a otec je importovaný z Ameriky. Je to čtyřletá krásná silná fena, velice aktivní s perfektním pohybem, za který byla i několikrát oceněna (Best movement na klubové výstavě). Je zdravá, přátelská a výstavně úspěšná. Na výstavy nejezdíme tak často, ale když jsme s ní někam vyrazili, skoro pokaždé se umístila na prvním nebo druhém místě s výbornou. Za největší úspěch považuji titul res. LIMIT BITCH, který získala na nejprestižnější výstavě světa CRUFTS v Anglii, ve velice silné konkurenci z celého světa, získala 5. místo. The mother of puppies is our female Baboo, import Sweden. Her mother leads high-quality Swedish lines and her father is imported from America from well known kennel. She is a four-year-old beautiful bitch, very active with perfect movement, for which she has been awarded several times (Best Movement at Club Show). She is healthy, friendly and successful at shows. We do not go to exhibitions so often, but when we went out somewhere with her, she almost always get first or second place with excellent. The greatest achievement  is title the res. LIMIT BITCH, won at the world most prestigious show CRUFTS in England, won 5th place in very strong competition from all over the world.

Otec štěňátek, náš milovaný Flynn, můj vlastní odchov, po mé zlaté královně a šampionce Kordulce. Jeho otec je naopak, až z dalekého Norska, pochází z jedné z nejstarších tamních chovatelských stanic a to Vetterli. Flynn je mohutný veliký tříletý pes, s nádhernou hlavou s hlubokýma tmavě hnědýma očima, přesně, jak to má být. Má úžasnou povahu, je hravý a milující. Zdravý, srdce ok. Na výstavách si vede velice dobře. Father of the puppies, our beloved Flynn, my own offspring, son of my golden queen and champion Kordulka. His father, on the contrary, from far away Norway, comes from one of the oldest kennels there, Vetterli. Flynn is a strong massive three-year-old dog, with a beautiful head with deep dark brown eyes, just as it should be. He is amazing in character, playful and loving. Healthy, heart ok. He is doing very well at shows aswell.

RODOKMEN VRHU ''I'' / PEDIGREE OF THE LITTER ''I''


Případní seriózní zájemci o štěňátko mě mohou kontaktovat na tel. 722 594 921 nebo na e-mail caerdallben@seznam.cz. 
If you are interested about puppy for a good and caring home, you can contact me on e-mail address my.caer.wolfhounds@gmail.com. Serious inquiries are always welcome!

 

TOPlist