Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Brigantia Caen Morhen

"Brigitka"
(Pitlochry's Samuel x Choice Legenda Belfast-Midas)

*born 23. 05. 2005, she lived with us 10 happy years

Brigišku jsme si nechali z našeho prvního vrhu. Za srdce nás chytla už jako týdenní štěňátko a když trochu povyrostla, bylo rozhodnuto. Zůstala u nás. Je to krásná vlkodaví dáma, která nám už odchovala pár štěňátek. Když běží, vypadá jako baletka. Má velice přátelskou povahu a miluje děti. Její maminka byla Čojsinka (Choice Legenda-Belfast Midas) a tatínek Sam (Pitlochry's Samuel), po nich má v rodokmenu předky z Belgie, Holandska, Německa a Polska.

 

I když absolvovala pouze pár výstav vždy získala krásný posudek a výborné hodnocení: Klubová výstava v Náměšti nad Oslavou - posuzoval znamý chovatel z Norska Knut Olav Wille - ch.s. O'Marksbay - V1 CAC(ze 14 fen dostaly pouze 3 známku výborná a mezi nimi byla i naše Brigit) a z dalších dvou výstav si odnesla 2x res. CAC. Although she was only on a few exhibitions, always got excellent and great judgment: Club Show in Náměšť n. Oslavou -  judge Knut Olav Wille (NOR) - kennel O'Marksbay  EX1 CAC  (out of 14 females only 3 got excellent and among them was our Brigit) and two more exhibitions - 2 x res. CAC.       

rodokmen.... 
pedigree ...             

 


PHOTOGALLERY

 
                             

Brigitka s Vojtíškem Brigit with Vojta                                                                    Our beauty (seven years and eight months)

                    

Brigitka jako malá (cca 2 měsíce) Little Brigit:))
TOPlist